Дубаї – “візитна картка” арабського Сходу, місто, що вражає розкішшю готелів і білосніжних пляжів, фантастичною архітектурою і комфортним шопінгом, місто, на десятиліття випередив наш час і втілює реальність далекого майбутнього.

Дубаї – місто-оазис, який буквально виріс посеред пустелі. Яскравість вражень і відчуттів гарантується невичерпним кількістю можливостей на будь-який смак і темперамент. Звикнути до Дубаї складно, якщо взагалі можливо звикнути до динаміки цього футуристичного міста. Все про що тільки поки що мріє людство – там вже не тільки існує, а й представлено у всій своїй красі.

Місцеві готелі втілюють класичне уявлення про пишність арабської розкоші. Як приклад цілком достатньо привести легендарний готель-“парус” Burj Al-Arab – перший в світі готель, який удостоївся семи зірок. Як не згадати готель-місто The Madinat Jumeirah з аквапарками, незліченними атракціонами та spa-центрами розміром з кілька футбольних полів. Опинившись на території такого готелю, ви буквально провалюєтесь в інший вимір, забуваючи про все на світі і насолоджуючись ласкавим морем і теплим сонцем.

Саме тут розташоване інше рукотворне диво – легендарний “Пальмовий архіпелаг” – комплекс, що складається з штучних островів, контур яких з висоти пташиного польоту утворює силует фінікової пальми!

Дубаї відомий і грандіозним за своїми масштабами шопінгом. Його центром визнаний найбільший в світі торговий центр The Dubai Mall. Шопінг-моли Jumeirah Emirates Towers Boulevard, Dubai Marina Mall, Vafi Shopping Mall демонструють здивованим поглядам підприємливих туристів кращі колекції одягу, ювелірних прикрас та ін.

Про Дубаї, Єгипті або Шрі-Ланці можна розповідати нескінченно, але будь-який найяскравіший і образну розповідь очевидців – всього лише жалюгідна тінь в порівнянні з тим, що має бути на власні очі побачити туристам, які побувають в цих дивовижних куточках вперше. Ну а найкращий час для перенесення себе в казку під назвою “Дубаї”, звичайно ж, зима.

Підібрати тур в ОАЕ