Туреччина вже тривалий час улюблене місце українських туристів. Більшість туристів їдуть сюди за відпочинком по системі «все включено». Своїми цінами Туреччина приваблює не тільки українських туристів, а й європейців. Адже складно знайти її десь в світі таке співвідношення ціна / якість, як на курортах Туреччини. Однак Туреччина – це не тільки пляжі чотирьох морів, а й гірськолижні курорти, білосніжний Памуккале, дивовижна Каппадокія, яка включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як і історичний центр Стамбула.

Найпопулярніші курорти Туреччини знаходяться на узбережжях Егейського і Середземного морів, самі ж турки вважають за краще відпочивати на Чорноморському узбережжі. Купальний сезон в Туреччині триває з травня до кінця вересня. Відпочинок в Туреччині задовольнить запити будь-яких туристів.

Готелі в Туреччині представлені від 2-х до 5-ти зірок. Однак рекомендуємо при виборі готелю керуватися не тільки зірковістю, а й відгуками, фотографіями, рейтингом готелю. Оскільки готелі категорії 5 * можуть істотно відрізнятися один від одного, а деякі навіть не дотягувати до 3 *. А краще довірити свій вибір професіоналам.

10 кращих курортів Туреччини:

  1. Анталія – ​​розташований на Середземноморському узбережжі. Популярне місце сімейного відпочинку. Пляжі Анталії різноманітні: від пляжів з дрібним піском, закінчуючи галькові. Тут знаходиться великий міжнародний аеропорт.
  2. Кемер – це виключно туристичний регіон. Природа Кемера – це поєднання величних Тороських гір і Средізменого моря. Взимку сюди приїжджають любителі альпінізму і гірськолижного відпочинку. Пляжі в більшості своїй піщані, а вхід в море пологий.
  3. Аланія – курорт на березі Середземного моря. Сюди приїжджає як молодь, так і сім’ї з дітьми. Основна визначна пам’ятка – це найчистіші піщані, інколи мелкогалечниє пляжі.
  4. Сіде – один з найбільших курортів Туреччини. Знаходиться на узбережжі Середземного моря. Величезна кількість розваг, хороший рівень сервісу дозволяє підібрати варіант відпочинку як для самостійних туристів, так і для сімей з дітьми. Вхід в воду практично скрізь пологий, а глибина незначна, що дуже зручно для відпочинку з дітьми.
  5. Белек – найдорожчий курорт в Туреччині. Всі готелі тут п’ятизіркові. Характеризуються високим рівнем комфорту і сучасним сервісом. Всі пляжі вкриті білосніжним піском, чисті і доглянуті, деякі відзначені нагородою «Блакитний прапор». Белек позиціонується як виключно пляжний і СПА-курорт.
  6. Фетхіє – відносно молодий курорт для туристів з різним рівнем доходу. Незважаючи на те, що знаходиться на березі Середземного моря, його відносять до курортів Егейського узбережжя. Пляжі в основному змішані – піщано-галькові.
  7. Мармарис – розташований в природній гавані, там, де Середземне море зустрічається з Егейським. Велику частину займають соснові ліси, тому він вважається самим екологічним курортом Туреччини. Пляжі вважаються найкращими в Туреччині.
  8. Бодрум – знаходиться на Егейському узбережжі. Відомий найдовшою береговою лінією. Тут немає дефіциту пляжу, вільне місце знайдеться завжди. Самий тусовочний курорт Туреччини, столиця нічного життя.
  9. Кушадаси – розташовується на березі Егейського моря. Колишній центр культури і історії, зараз нагадує сучасне європейське місто. Тут люблять відпочивати європейці. Всі пляжі м’які піщані Вода в морі чиста, глибина невелика.
  10. Стамбул – місто з багатою історією. Де зливаються воєдино Схід і Захід, Чорне море з Мармуровим. Найбільший центр культурно-пізнавального туризму в Туреччині.

Підібрати тур до Туреччини