Таїланд – найпопулярніший напрям туризму у всій Південно-Східній Азії, територія, де індустрія розваг досягла своєї досконалості. Можливості, що відкриваються для відпочинку часом суперечать за своїм змістом і, разом з тим, дивним чином примудряються уживатися один з одним. Провести час з користю і задоволенням, відповідно до його розумінням тут може кожен – занурившись в атмосферу місцевих барів і дискотек, з включенням елементів секс-туризму або, навпаки, віддавшись потужній енергетиці місцевих стародавніх храмів і красі могутньої незайманої природи.

Таїланд в травні – це унікальна можливість взяти участь в що проходить в місті Ясотхон екзотичному і просто позамежне по феєричності відчуттів фестивалі ракет, стати учасником барвистого ходу, організованого під час вегетаріанського фестивалю на Пхукеті і багато іншого. Таїланд – це не потребує особливого представлення класичний тайський масаж і вражає своєю видовищністю, жорсткістю і динамічністю справжній тайський бокс, це країна, де, на думку професійних туристів створені дійсно ідеальні умови для поліпшення свого здоров’я за відносно короткий час і цілком доступну плату.

Столиця Таїланду – місто Бангкок (Bangkok). Найбільш популярні в туристичному середовищі курорти Таїланду – Паттайя (Pattaya), Хуа-Хін (Hua Hin), Ча-Ам (Cha Am), Као Лак (Khao Lak), провінція Крабі (Krabi), міста Ао-Нанг, Крабі, Хат -Рей-Ле, Районг. Найбільш популярні екскурсійні тури – Чіангмай, Канчанабурі, Маехонгсон.

Підібрати тур в Таїланд