Танзанія – країна в східній Африка. Сама популярний туристичний напрям на континенті.

Неймовірна різноманітність мальовничої природи, самобутні села, величні вулкани, савани, густі ліси і рівнини, багатий підводний світ. За кількістю національних парків Танзанія є лідером серед країн Африки. Популярні курортні острови: Занзібар, Пемба і Мафія. Якщо заглянути на острів Занзібар, то тут Вас чекають прекрасні коралові острови, перлинно-білі пляжі, неймовірна бірюзова вода Індійського океану.

Танзанія країна разючих туристичних можливостей. Туристи можуть поєднувати абсолютно різні типи відпочинку: сафарі, пляжний відпочинок, екскурсії, дайвінг і снорклінг. Пологі пляжі Занзібару відмінно підходять для комфортного сімейного відпочинку з дітьми.

Саме в Танзанії Ви можете поспостерігати за дикою природою Африки і побачити велику п’ятірку: лева, слона, носорога, буйвола і леопарда.

Клімат Танзанії варіюється від вологого і жаркого в низинах, до жаркого днем ​​і холодного вночі в Аруші. Не існує виділених сезонів, таких як зима і літо, зазначають тільки сезон дощів. У Танзанії два сезони дощів: короткий, з кінця жовтня по кінець грудня і довгий з березня по травень.

Багато популярні місця відпочинку на Занзібарі і острові Мафія закриті під час довгого сезону дощів, багато екскурсії в національні парки в цей період неможливі через розкислих доріг.

З жовтня 2020 року український авіаперевізник SkyUp виконує прямі рейси на о.Занзібар з Києва. Так що дістатися тепер з України стало набагато зручніше.

Підібрати тур до Танзанії