Острівна держава Шрі-Ланка, що називалося раніше Цейлоном, за своєю формою дуже нагадує чайну краплю, що впала з Південної Частини Індії. З усіх боків Шрі-Ланка омивається індійським океаном, сусідить з Мальдівськими островами і індійським штатом Таміл Наду. Центральна частина острова зайнята гористою місцевістю, на півночі розкинулися безкраї рівнини, а найкраща пляжна зона розташована на півдні, сході та південному заході.

У містах Шрі-Ланки більшу частину року панує спека і підвищена вологість. М’який морський бриз і температура повітря на узбережжі + 25 ° С … + 30 ° С і води Індійського океану + 27 ° С створюють воістину ідеальні умови для комфортного пляжного відпочинку. З жовтня по квітень на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки спостерігається наплив туристів. У сезон мусонів, який триває з травня по липень і з листопада по грудень, можливі короткочасні опади.

Ті, хто відправляються відпочити на Шрі-Ланку, перш за все, мріють відпочити від шуму мегаполісів, цивілізації і суєти. Тут панує атмосфера спокою й умиротворення, розміреності і гармонії. Це відноситься як до місцевої природи, так і до відпочиваючих і до обслуговуючого персоналу готелів середнього класу.

Більшість пам’яток Шрі-Ланки і джерел позитивних вражень пов’язано, звичайно ж, з місцевою природою. Ексцентричні дискотеки і феєрверки вогнів з приголомшуючим простір децибелами популярних хітів тут не в фаворі, інша справа пікніки на природі, народні фестивалі, розкішна рибалка і барбекю на білосніжному піску – задоволень такого роду тут удосталь. На особливу увагу заслуговує винятковий за багатством вражень дайвінг і ароматний цейлонський чай, заради одного смаку якого варто відвідати цей райський куточок.

До числа нечисленних мінусів турів в Шрі-Ланку можна віднести тривалий переліт і відсутність занадто активного нічного життя на більшості курортів.

Підібрати тур до Шрі Ланки