Однією з найбільш відвідуваних туристами країн Європи є Іспанія. Відпочинок тут доступний за ціною практично кожному, а якість сервісу задовольнить навіть найвибагливішого туриста. Іспанія завжди радує своїх гостей теплом, ласкавим морем, смачними сангрією і хамоном. Місцеві жителі тут дуже доброзичливі, привітні і життєрадісні. А стародавня історія країни і її багату культурну спадщину завжди робить відвідування Іспанії цікавим і пізнавальним.

Іспанія балує туристів своїм кліматом. Це одна з найтепліших і сонячних країн Західної Європи. Кількість сонячних днів в середньому по країні становить 270-280 (цей показник дещо нижчий на півночі і в центрі держави і набагато вище на Канарських островах). Північ країни в силу свого географічного положення має більш холодний клімат – температура тут в зимові місяці часто опускається нижче позначки в нуль градусів. Південні регіони круглий рік радують своїх жителів теплом і сонцем. У літні місяці температура вище 40 градусів за Цельсієм тут цілком звичне явище.

Наших туристів поки що більше привертає морське узбережжя Іспанії, ніж її історичні центри. І це не дивно. Адже на території Іспанії налічується більше двох тисяч пляжів. Найбільш відомими з морських регіонів країни є Коста-Брава, Коста-Дорада, Коста-Бланка, Коста-дель-Соль, Коста-де-ла-Лус, Ріас-Бахас, Коста-Кантабріко, Канарські і Балеарські острови. Канарські острови в останні роки входять до п’ятірки найбільш відвідуваних туристами з колишнього СНД зарубіжних морських курортів. Симбіоз близькості цього місця до Африки і прохолодного Канарського течії визначає м’який теплий клімат тут протягом всього року. Канари – це 7 великих населених островів. Північні острови зелені і вологі, а південні – більш посушливі і кам’янисті.

Столицею і найбільшим містом Іспанії є Мадрид. Мадрид – це місто музеїв, палаців і парків. До основних визначних пам’яток Мадрида можна віднести площу Пласа-Майор, Королівський палац, кафедральний собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена, арену для бою биків «Лас-Вентас» і парк Ретіро.

Регіоном, який стоїть осібно від решти території держави, є Каталонія і її столиця Барселона. Це найбільш економічно розвинений і багатий регіон країни. Серце Каталонії – прекрасна Барселона, місто в яке закохуєшся з першого погляду. Пам’ятки Барселони можна перераховувати дуже довго. Це старе місто і Готичний квартал, Олімпійське селище, гори Монжуїк і Тібідабо, шедеври Антоніо Гауді – Саграда Фамілія, будинки Бальо і Міла, “іспанська село”, площі Каталонії і Іспанії, парк Гуель, Ла Рамбла, стадіон “Камп Ноу” і Океанаріум.

Підібрати тур до Іспанії