Сейшельські острови – легендарний рай, перлове намисто Індійського океану.

Пляжі тут белопісчані, широкі і відокремлені. Омиваються бірюзовими водами і оточені пишними пагорбами, пальмами і валунами.

Сейшельські острови – улюблене місце для весільних церемоній. Саме тут за статистикою створюються найміцніші сім’ї. Wedding destination – в цій рубриці стоять Сейшели в зарубіжних путівниках. Абсолютний спокій, усамітнення – ідеальні умови для початку сімейного життя.

А ще це ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок пов’язаний з водою. Адже Сейшели – прекрасне місце для дайвінгу та серфінгу. Узбережжя архіпелагу омивається хвилями на будь-який серферскіх смак. Крім того сюди їдуть любителі ексклюзивного пляжного відпочинку, риболовлі, яхтингу.

Близькість до екватора дарує м’який клімат; бухти, захищені кораловими рифами, дають можливість сповна насолодитися спокійним і теплим океаном.

Любителі поласувати свіжими морепродуктами і екзотичними фруктами безумовно оцінять різноманітність креольської кухні по достоїнству. Не має значення, де ви зупинилися – в першокласному готелі, або в затишному гестхаузе – всюди вам запропонують щось особливе!

Якщо грамотно підійти до вибору готелю, бронювати тур заздалегідь або купити гарячий тур, то ціна туру на Сейшели може бути досить невисокою.

Підібрати тур на Сейшели