Португалія – ​​це найзахідніша країна Європейського континенту. Це «тиха європейська провінція» – одна з найспокійніших країн материка. Тут майстерно переплелися багатовікова історія і сучасні звичаї, незаймана природа і розвинена туристична інфраструктура, південний темперамент і добродушний характер місцевого населення.

Португалія є сусідами тільки з однією країною – з Іспанією. Все західне і південне узбережжя країни омивається Атлантичним океаном. Португалія це і густі ліси, і гірські масиви, і красиві відокремлені пляжі. Сюди їдуть любителі історії, шанувальники активних видів відпочинку, а також люди, які на перше місце ставлять бурхливе нічне і клубне життя. Португалія здивує Вас не тільки культурною програмою, а й смачною кухнею. Основою більшості місцевих страв є морепродукти. Неможливо залишитися байдужим до португальським сардина, крокети з крабів або солоною трісці. Останню ж в Португалії вміють готувати більш ніж 150 способами!

Тури в Португалію з Києва тільки починають набирати популярність. Подорож в цю країну вважають за краще любителі респектабельного європейського відпочинку, які вже встигли вдосталь насолодитися Іспанією, Францією чи Італією. Португалія пропонує гідний відпустку для туристів з будь-яким рівнем доходу.

Підібрати тур до Португалії