Одне з найпопулярніших європейських напрямків для українських туристів – це Чорногорія. Маленька країна на берегах Середземноморського узбережжя з чистими пляжами, невеликими затишними готелями і доброзичливими місцевими жителями не залишає байдужим нікого. Практично вся територія країни знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Крім неймовірної природи, Чорногорія приваблює туристів численними історичними пам’ятками, творами культури і мистецтва.

Демократичні ціни в готелях і доступні кожному гаманцю магазинчики і ресторани, і багато іншого пояснює, чому кількість відпочиваючих в цій країні збільшується рік від року. В останні роки Чорногорія стала залучати і любителів активних видів спорту – тут став розвиватися гірськолижний туризм.

Тури в Чорногорію з Києва очолюють топи продажів в літній сезон. Крім пляжного відпочинку, в цій країні Ви зможете зміцнити своє здоров’я, завдяки цілющим властивостям піску, унікальному складу води Адріатичного моря і чистого повітря з високим вмістом ефірних масел і іонів. Тут Ви зможете відновити імунну систему, позбутися від хвороб дихальних шляхів і кардіологічних проблем. Саме тому відпочинок в Чорногорії корисний не тільки для душі, а й для тіла!

Підібрати тур до Чорногорії