Мексика – це країна для мандрівників з бездоганним смаком. Тут любителі цивілізованого відпочинку знайдуть для себе відмінні білосніжні пляжі, незабутні екскурсії, бурхливе нічне життя, неповторну місцеву кухню, а також готелі будь-якого рівня сервісу. Любителі ж екстриму і пригод можуть відвідати мексиканську глибинку, а також насолодитися чудовим дайвінгом.

Мексика – це країна одних їх найдавніших цивілізацій світу. Це країна майя і пірамід. Сюди з усього світу їдуть шукачі пригод і любителі історії. Піраміди Теотіуакана, індіанська Оахака, казковий Ушмаль – ці назви знають далеко за межами обох Америк. І всі ці пам’ятники оточені приголомшливою природою, яка є гідним обрамленням «історичних перлин»!

Мексика – одна з найбільш густонаселених іспаномовних країн. А її столиця, Мехіко, є третім за кількістю населення містом в світі (21 млн чоловік). Мексика омивається Тихим океаном і Каліфорнійським затокою з заходу і Карибським морем і Мексиканською затокою зі сходу. Сезони в країні відрізняються не температурою, а кількістю опадів. Розділяють сухий сезон – з листопада по квітень і сезон дощів – з травня по жовтень.

Тури в Мексику з Києва стають все більш популярними. Але, на жаль, поки цей відпочинок доступний тільки людям з рівнем достатку вище середнього. Це пов’язано з тривалим перельотом, вірніше з його вартістю. На щастя, це єдиний недолік відпочинку в цій країні. У всьому іншому, Мексика – це справжній рай на Землі!

Підібрати тур до Мексики