Мальдіви – одне з держав Південної Азії, розташоване в 700 км на південний захід від Шрі-Ланки. Загальна кількість островів, що омиваються екваторіальними водами Індійського океану, наближається до 1200! З них 202 заселені корінними жителями і відомі як туристичні курорти. Загальна площа території Мальдів складає 108 тис. Кв. км, з яких суші належить всього 300 кв. км.

Назва “Мальдіви” походить від індійських слів “mahal” (палац) і “diva” острів. Мальдівські атоли – результат зростання коралів, що триває протягом тисяч років. За один рік коралові колонії виростають всього на 1-4 см і через певний час досягають поверхні водного простору. Ерозія з плином часу перетворює корали в дрібнозернистий білий пісок, дивно приємний при дотику.

Столиця Мальдівських островів – місто Мале. Це єдине місто на острівній частині з населенням понад 70 000 жителів. Всього на островах мешкає понад 250 тис. Чоловік. Однією з основних статей доходу Мальдів є туризм. Блакитні лагуни, піщані пляжі, екзотична рослинність, колосальна кількість острівців-атолів (близько 1190), унікальний за багатством підводний світ, розкішні готелі, гідний рівень сервісу створюють всі умови для відпочинку, який запам’ятається на все життя.

Відпочинок на Мальдівах, як втім, і на інших “екзотичних” курортах – Шрі-Ланки, Таїланду, Монако і т. П. Доступний, головним чином, туристам з рівнем доходу вище середнього. Тут створені всі умови для професійних дайверів, що витрачають на занурення по кілька разів на день практично весь вільний час. Тури на Мальдіви – улюблений варіант відпочинку молодят і пар, які шукають яскравих, незабутніх відчуттів. Для таких пар тут є всі умови для реалізації найсміливіших і несподіваних фантазій, як в готелях, так і за їх межами.

Ключові курорти Мальдівських островів – Атолл Арі, Вааву, Раа, Баа, Шавіані, Нуну, Хаа-Аліф, Лаівані, Мііму і ін.

Підібрати тур на Мальдіви