Кенія – країна в Східній Африці, розташоване на екваторі.

Кенія омивається Індійським океаном, а білосніжні пляжі є популярним місцем відпочинку туристів. Кенія – батьківщина і світовий центр сафарі. Такої кількості тварин в природному місці існування не зустріти більше ніде.

Кенія виділяється неймовірним топографічним різноманітністю, на її території можна побачити покриті льодом гори із засніженими вершинами, Східно-Африканську рифтовую долину з її крутими схилами і вулканами, стародавні гранітні пагорби, плоскі пустельні ландшафти і коралові рифи з безліччю острівців.

Тут до сих пір збереглися племена. Найвідоміше – плем’я масаїв. Їх колоритний, вид, ритуальні танці, щорічно привертають туди велику кількість туристів.

Любителі екстремального відпочинку можуть піднятися в небо на повітряній кулі і помилуватися прекрасним панорамним видом гори Кіліманджаро.

Кенія – це відносно безпечне африканський напрям. Однак перш ніж відправитися туди в подорож, необхідно знати особливості по країні, а також чітко спланувати свій відпочинок. Також необхідно зробити комплекс щеплень.

Підібрати тур до Кенії