Якщо поставити собі за мету описати Італію одним словом, то найточнішим для цього буде слово «краса». В Італії красиво все: снігові шапки на вершинах Апеніни, широкі долини, засаджені виноградниками, мелодійна мова, стильні і темпераментні жителі, одна з найсмачніших в світі національних кухонь, міста, спосіб життя яких не змінювався протягом століть. Не дивно, що саме тут народилися найвідоміші шедеври світової архітектури, живопису, музики і літератури.

Перш за все в Італію їдуть побачити ті міста, одна назва яких викликає трепет: великий Рим, витончену Флоренцію, романтичну Верону, неповторну Венецію, галасливий Неаполь. Найбільшим містом Італії, її серцем є, природно, Рим. “Всі дороги ведуть до Риму!” – ця фраза як не можна точно відображає місце цього міста в історії Європи. Місто з багатовіковою історією, який при цьому протягом століть залишається однією зі столиць світового мистецтва. І, звичайно ж, Рим – це католицька столиця світу. Саме тут знаходиться унікальне місто-держава Ватикан.

Пантеон, Римський Форум, візитна картка міста Колізей, серце Ватикану Собор Святого Петра, катакомби Святого Каллістра, безліч соборів, храмів, Кастель, церков, фонтанів і палаців – все це Рим.

Унікальним містом, який неможливо не відвідати, подорожуючи по Італії, є Венеція. Тільки той факт, що місто повністю побудований на воді вже привертає до себе окрему увагу. А якщо додати до цього ще й сотні палаців, соборів і музеїв, то відразу стає понятнтим, чому Венеція є одним з найпопулярніших туристичних міст світу. Тут проходить один з найвідоміших в світі карнавалів і один з найбільш шанованих в світі кіно фестивалів.

Можна довго описувати всі міста Італії, адже кожен з них заслуговує окремого пильної уваги. Але найкраще, звичайно ж, відвідати цю прекрасну країну. Тури в Італію з Києва по кишені туристу з будь-яким рівнем достатку. Це і бюджетні автобусні тури, і більш респектабельні авіатури. Ласкаво просимо в одну з найбільш відвідуваних і популярних країн світу!

Підібрати тур в Італію