«В Греції все є!» – цю фразу знає кожен з нас. І в цій країні, дійсно, є все: і приголомшлива природа, і ласкаве море, і багата історія, і дуже гостинні і веселі люди.

Цікавою є як материкова частина країни, так і численні острови, які перлами розкидані в Середземному морі. Крит, Родос, Пелопоннес, Міконос, Санторіні – це місця, які гарантовано подарують Вам комфортний і незабутній відпустку. Тут Вас чекає не тільки пляжний відпочинок, але і маса вражень від екскурсій по стародавніх міст, монастирям, церквам і музеям. А ще Греція – це так звані «шуб-тури»: саме тут можна придбати високоякісні хутра по цілком адекватними цінами. Також Греція відома і своєю ювелірною продукцією, за якою їдуть цінителі прекрасного з усього світу.

Тури в Грецію з Києва, Харкова, Дніпропетровська, доступні для будь-якого гаманця. Це і демократичні автобусні подорожі, і більш респектабельний авиатуризм. Готелі Греції – то незмінна якість і високий рівень сервісу. Таверни Греції – це дуже смачна місцева кухня, відмінні вина і приголомшлива атмосфера. Визначні пам’ятки Греції – це місця, де народжувалися легенди і міфи, відомі кожному з нас з раннього дитинства. Греція – це країна, яка нікого не залишить байдужим!

Для громадян України для відвідування Греції віза не потрібна при наявності біометричного паспорта, однак потрібне заповнення спеціальної форми пасажира PLF не пізніше, ніж за 24 години до перетину кордону.

Підібрати тур в Грецію