Стара арабська приказка говорить: “Мир боїться часу, а час боїться пірамід.” І немов для того, щоб переконається в істинності цього крилатого вислову, поглянути на піраміди щорічно відправляється в Єгипет сотні тисяч туристів. Звичайно, причина популярності Єгипту, як туристичної Мекки, не тільки в чарівності, яку навіває сива давнина пірамід, але і в дивовижних умовах місцевого клімату, однаково гостинно приймає туристів з усього світу і взимку і влітку.

Бірюзове море, екзотичні представники підводної флори і фауни, ласкаве сонце і чудовий сервіс – ось те, що робить Єгипет особливо привабливим в усі пори року.
Столиця Єгипту – древній Каїр. До числа найбільших міст і туристичних центрів відносяться Луксор і Олександрія. Ключові курорти – Макабі-Бей, Хургада, Сома-Вей, Ель-Гуна, Сафага, Марса-Алам, Ель-Кусейр, Шарм-аль-Шейх, Порт-Готліб, Дахаб, Таба, Нувейба.

Завдяки унікальному поєднанню кліматичних умов і достатку історичних пам’яток, потік туристів, які вирушають до Єгипту, забезпечує країні основне джерело доходу. Цим пояснюється підвищений інтерес уряду країни до розвитку і підтримці на європейському рівні туристичної галузі. Незалежно від економічних і політичних потрясінь тут продовжують будується і модернізуватися сучасні курортні комплекси і, перш за все, в серці туристичного Єгипту – містах Шарм-аль-Шейх і Хургада.

Червоне і Середземне моря, які омивають шикарні пляжі Єгипту буквально нашпиговані численними курортами, що відкривають унікальні можливості для любителів дайвінгу, екстремального серфінгу, підводного полювання і тому подібних розваг.

Приємно вражає в Єгипті поєднання якості готельного сервісу і вартості послуг і проживання в готелях. Практично в усі куточки країни прекрасно налагоджено транспортне сполучення, що відкриває шикарні можливості для бажаючих урізноманітнити свої туристичні маршрути.

Підібрати тур в Єгипет