Якщо ви хочете потрапити в земний рай, то Вам в Домінікану! Нескінченні морські простори, білий пісок, мальовничі коралові рифи – все це Домінікана. Держава розташувалося в самому центрі Великих Антильських островів – на острові Гаїті. Незважаючи на свою невелику територію, Домінікана дивує своєю різноманітністю: тут є і гірські хребти, і безкраї савани, і тропічні ліси, і, звичайно, білосніжні пляжі.

Домінікана – це країна вічного літа. Причому самого м’якого і приємного. Температура вдень тут рідко опускається нижче 24 градусів навіть в найхолодніші місяці (з січня по березень). Середньорічна температура повітря +28 градусів, води +26. Завдяки такому клімату відпочинок в Домінікані можливий протягом всього року. Але найбільш популярно цей напрямок з грудня по квітень.

Домінікана радує своїх гостей не тільки чарівною природою і м’яким кліматом, але і добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут представлені готелі практично всіх найбільших готельних мереж світу. Майже всі готелі підтримують систему All Inclusive, щоб зробити відпочинок своїх гостей ще більш комфортним і безтурботним. Любителів веселого відпочинку чекає різноманітна нічне життя. Всі туристичні міста і навіть невеликі селища пропонують своїм гостям відвідати безліч баром, ресторанів, клубів і просто дискотек під відкритим небом. Чи знайдуть собі заняття до душі і любителі активного відпочинку. Віндсерфінг, рафтинг, дайвінг, сафарі на джипах, морські подорожі, кінні прогулянки, підводне полювання – все це пропонує вам Домінікана.

Для українських туристів віза не потрібна. Але в аеропорту республіки необхідно купити «туристичну картку», вартістю 10 доларів. Перед вильотом необхідно заповнити онлайн форму «електронний квиток» для олучение QR-коду на приліт і виліт.

Підібрати тур в Домінікану