Острів Кіпр – один з найбільших островів Середземного моря. Це місце, де Вас чекає ласкаве сонце і бірюзове море. Це місце, де з піни морської народилася богиня любові Афродіта. Кіпр – це острів всіх сезонів (такий офіційний слоган цього острова).

На острові Кіпр Ви зможете побувати відразу на території трьох держав! Адже 36% території займає Турецька Республіка Північного Кіпру, 2,7% – підконтрольні Великобританії, а інша частина острова – це Республіка Кіпр (грецька громада). І практично весь острів гостинно відкриває свої двері перед туристами з усього світу. Туристичну галузь Кіпру контролює Кіпрська туристична організація. Прибуток від туризму є однією з головних статей доходу острова.

Столицею Кіпру є Нікосія. Цей унікальний місто розташоване в центрі острова. За його території проходить Зелена лінія, яка розділяє його на дві частини – турецьку і грецьку. Нікосія знаходиться далеко від моря, але тим не менше вона привертає до себе туристів завдяки своїм пам’яткам. Це і готична базиліка, і «Ворота Фамагусти», і церква Богоматері, і церква августинців, і собори св. Софії і св.Иоанна.

Кіпр – це м’який клімат, чисте море (більшість пляжів острова нагороджено Блакитним прапором Євросоюзу як екологічно чисті місця відпочинку), гірські масиви і кристально свіже повітря. Крім природних багатств, острів пропонує ще і велику екскурсійну програму. Тут переплелися відразу кілька культур: візантійські замки, венеціанські фортеці і британські звичаї.

Тури на Кіпр з Києва одні з найпопулярніших. Це відпочинок, який доступний туристам із середнім рівнем доходу. Це спокійний і респектабельний відпочинок для всієї родини.

Підібрати тур на Кіпр