У північній частині Карибського моря, на стику Центральної, Північної та Південної Америки розташувався найбільший острів Вест-Індії Куба. Частина території держави розташована на острові Хувентуд і на більш ніж 1600-стах дрібних островах і коралових рифах, що відносяться до групи Великих Антильських островів. Узбережжя Куби буквально порізане глибокими затоками і затишними зручними бухтами. Острів оточують коралові рифи найхимерніших форм.

Куба – країна, де оселилося вічне літо, де засліплюють білизною піску пляжі, де росте кращий в світі тютюн і п’ється кращий ром. Країна з багатющою культурою та історією. Незліченні природні заповідники мирно уживаються тут з переповненими пляжами. Відвідавши цей дивовижний острів, ви назавжди запам’ятаєте блакитне море, гіпнотизують ритми сальси, незрівнянний смак коктейлю Куба-лібре.

Туристичний сезон тут триває з листопада по квітень. Опадів в цей час випадає мінімум, жарко помірно, все розташовує до млості і задоволень, яких тут на будь-який смак і гаманець.
Офіційна мова на Кубі іспанська, але в туристичних зонах і готелях, як правило, персонал чудово володіє англійською. Молодь, сімейні пари, любителі бронювати “сингл” – всіх відпочиваючих тут ріднить і об’єднує одне – можливість проводити час в своє задоволення.

Відпочинок на Кубі, безумовно, сміливо можна відносити до розряду екзотичних варіантів, та й ціна туру на Кубу побічно свідчить про те ж. Разом з тим, тури на Кубу з Києва, Одеси не втрачають своїх позицій в рейтингу популярності. Чому? Перш за все через простоту при оформленні віз, і, звичайно ж, в зв’язку з об’єктивними достоїнствами “Острова Свободи” – шикарними пляжами, екзотичною природою Карибського басейну, різноманіттям можливостей, що відкриваються тут для найвимогливіших туристів. Безумовно, відпочивають тут найчастіше ті, кого прийнято називати “вершками суспільства” і щасливчики, які зуміли вчасно відреагувати на пропозиції, на кшталт гарячих турів на Кубу з Києва.

Підібрати тур на Кубу