Хорватія вже давно стало улюбленим місцем відпочинку мільйонів європейців. Цей райський куточок на березі Адріатичного моря по праву вважається одним з найчистіших і екологічно безпечних місць Старого Світу. Хорватія – це бірюзове море, упорядковані пляжі, високий рівень сервісу і цілком розумні ціни.

Ця країна є улюбленим місцем відпочинку дайверів і серферів. Далеко за межі Хорватії йде слава про красу національних парків цієї країни, найвідомішим з яких є парк Плітвіцькі озера. Він є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У цей список також входять хорватські міста Спліт і Дубровник. До головних визначних пам’яток Хорватії можна віднести стародавнє місто Пула і старовинний Загреб, курортні Корчула і Макарска рив’єру. Також ця країна відома своїми островами, яких налічується 1185.

Тури в Хорватію з Києва користуються високим попитом. Це одне з топових напрямків літнього відпочинку. Порівняно короткий переліт, а також чисте і тепле море роблять цей напрямок одним з фаворитів сімейного відпочинку.

Відправляйтеся в Хорватію! І, повірте, ця країна подарує вам незабутні емоції!

Підібрати тур в Хорватію