Відпочинок в Болгарії – найчастіше перший туристичний досвід у житті наших співвітчизників. Ціна туру в Болгарію, як і якість сервісу традиційно радує, природа в сезон – просто шепоче, а кухня користується стабільною популярністю. Туристи з усіх регіонів країни з задоволенням замовляють тури в Болгарію з Вінниці, Києва та Одеси, Дніпропетровська та Харкова, незмінно знаходячи в цій маленькій країні все необхідне для відпочинку душі і тіла. Ну а якщо дуже пощастить і вдасться замовити гарячий тур в Болгарію з Києва, то життя і поготів можна вважати що відбулася.

Безумовно, з розвитком і модернізацією туристичної інфраструктури, оновленням готелів та поліпшенням якості сервісу, ціни на відпочинок в Болгарії дещо зросли, але в порівнянні з альтернативними пропозиціями на ринку країна як і раніше виявляється поза конкуренцією. Тут можна чудово відпочити сім’єю, знайти всі умови для проведення медового місяця, поєднати, нарешті, відпочинок на узбережжі з налагодженням ділових контактів. Все це можливо в Болгарії за дуже привабливою ціною.

Якщо мета туру переважно екскурсійні програми, то краще вирушати в Болгарію з травня по жовтень, а ось щоб насолодитися усіма принадами пляжного відпочинку краще, все-таки приїжджати в червні-вересні. Липень і серпень в Болгарії дуже сонячний – середня температура тримається на позначці 25-30 С. Аж до кінця вересня більшість любителів морської хвилі можуть купатися із задоволенням – вода для цього досить тепла.

Щоб розслабитися на узбережжі, туристи найчастіше направляються на курорти Албена, Балчик, Русалка, Золоті Піски, Кранево, Сонячний День, Клуб Рів’єра, Олена і Св. Костянтин, Огляд, Камчия, Св. Влас, Сонячний Берег, Санданські, Лозенец, Кітен , Приморсько, Дюни, Созополь, Поморіє, Равда, Несебр.

Любителів скуштувати принад гірськолижного спорту чекають зимові гірськолижні курорти – Чепеларе, Пампорово, Вітоша, Боровець, Банско.

Підібрати тур в Болгарію