Останнім часом Албанія стала неймовірно популярна серед українських туристів. Як туристична, ця країна ще малорозвинених. Але в цьому і є її привабливість. В Європі Албанія вважається найдешевшою країною для відпочинку та українським туристам для відвідування країни віза не потрібна.

Курортний сезон тут починається в травні і триває до жовтня.

Пляжі Албанії можна розділити на 2 види. На півночі, де Адріатичне море, пляжі практично всі піщані, в південній частині, де Іонічне море, берег скелястий, пляжі переважно галькові, вода тут набагато чистіше. Тут же знаходиться знаменита Албанська Рів’єра. Це не тільки мальовниче узбережжя, шикарні готелі, комплекси апартаментів класу «люкс», кемпінги, а й центр нічного життя з пінними вечірками на пляжі. Курортні місця в Албанії можна поділити на три категорії:

  • тусовочні – Дуррес, Саранді;
  • спокійні – дерми, Хімара, Чепара, Борш, Луків;
  • місця для сімейного відпочинку з дітьми – бухти Влера, Ксаміл.

Багато хто не знає про смачною і багатою албанської кухні. Це суміш кращого з балканської, арабської, грецької та середземноморської кухні. Дуже смачні страви з риби і морепродуктів. І все це за дуже демократичними цінами. Варто відзначити, що Албанія сподобається не всім, адже туристичної вона стала зовсім недавно. Але за останні кілька років країна зробила великий ривок у розвитку туризму і в майбутньому можливо стане серйозним конкурентом для інших туристичних напрямків. Якщо Ви любите пригоди, які не зациклені на зірковості готелів і системою «все включено» то Вам обов’язково варто відвідати Албанію!

Підібрати тур в Албанію