Подпишись на рассылку
и получи в ПОДАРОК ВИЗУ
Имя: 
E-mail: 
Киев: +38 (044) 383-41-00
МТС: +38 (099) 385-40-00
+38 (099) 385-60-00
Наши контакты
Алёна
Добрый вечер! Вчера вернулись из замечательного путешествия, из прекрасной страны ИНДИЯ, Давно мечтали с подругой побывать на ГОА, и наконец-то наша мечта осуществилась, конечно не без помощи "АВИАТРЕВЕЛ". Эмоции переполняют, это дей ...
05.02.2015
Ирина
Летали в отпуск в АвиаТревел второй раз. В первый раз (Турция) все прошло просто отлично: и отель прекрасный, с бронью и подтверждением не было никаких проблем. Второй раз весной летали в ОАЭ. Забронировали через агентство отель, вроде бы как, его подтвердили. А чере ...
18.08.2013
Все отзывы
Array ( [main_col] => Array ( [0] => Array ( [name] => news [method] => getnews [view] => news/show_news ) ) [content] => Array ( [0] => Array ( [name] => news [method] => getcontent [view] => pages/show_content ) ) [left_col] => Array ( [0] => Array ( [name] => weather_forecast [method] => getWeather [view] => weather_forecast/main ) [1] => Array ( [name] => kursy [method] => getCurList [view] => currency/list ) ) )

Розпочато страхові виплати туристам «Туроператора «Проланд»

Страхова компанія «ІНГО Україна» розпочала виплати клієнтам туроператора «Проланд», які не змогли виїхати за придбаними турами за кордон – про це йдеться у повідомленні АСК «ІНГО Україна», яке надійшло в Асоціацію лідерів турбізнесу України. За інформацією страхової компанії страхові виплати на користь туристів проводяться у порядку і у строки, передбачені умовами договору страхування.

Нагадаємо, 14 січня 2012 року «Туроператор «Проланд» оголосив про призупинення відправлення туристів за напрямками ОАЕ та Шрі-Ланка у зв’язку з неурегульованими питаннями виконання договірних відносин з обслуговуючими компаніями у цих країнах. Водночас, ще у 2011 році між АСК «ІНГО Україна» і «Туроператором «Проланд» було укладено договір страхування відповідальності туроператора (договір цивільної відповідальності компанії за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором про реалізацію туристичного продукту) на суму 2 мільйони гривень. За інформацією АСК «ІНГО Україна» у січні 2012 року до страховика в надійшло повідомлення від страхувальника щодо ситуації, яка могла привести до пред'явлення клієнтами туроператора вимог з відшкодування заподіяної шкоди.

Асоціація лідерів турбізнесу України нагадує, що чинне законодавство України у галузі туризму не передбачає спеціального порядку відшкодування збитків туристам і суб’єктам туристичної діяльності на випадок призупинення відправлення туристів.

Поки зазначена проблема не врегульована на законодавчому рівні, туроператори АЛТУ рекомендували ліцензованим суб’єктам туристичної діяльності укласти договори страхування своєї відповідальності. Також АЛТУ ініціювала створення реєстру соціально-відповідальних туроператорів, які застрахували свою відповідальність перед туристами і партнерами. Впровадження такого реєстру (розміщений на сайті АЛТУ - altu.com.ua), спрямовано на сприяння туристам у свідомому виборі постачальника туристичних послуг.

Прес-служба АЛТУ

Источник: http://www.tourbusiness.com.ua/news/13860/

РАССЫЛКА
Имя:
E-mail:
Телефон:
ПОДПИСАТЬСЯ
Присоединиться
2010—2016 © Туристическое агентство
«Авиабилеты в Киеве - АвиаТревел»
Бронирование авиабилетов онлайн
Лицензия № АВ 566642 от 15.04.11
Контактная информация

+38 (098) 385-60-00   Киевстар
+38 (044) 383-41-00   Киев
+38 (099) 385-40-00   МТС
avia@aviatravel.com.ua
tour@aviatravel.com.ua